admin

admin

(1 komentarzy, 50 posów)

Użytkownik nie udostępnił żadnych informacji o profilu

Wpisy przez admin

I Szkolny Turniej FIFA’17

0

5 maja 2017 roku w naszej szkole odbył się I Szkolny Turniej FIFA’17. W wydarzeniu wzięło udział 30 zawodników. Mimo, iż mecze odbywały się wirtualnie, dostarczały kibicom mnóstwa wrażeń. Ten e-sportowy turniej nie odbyłby się, gdyby nie ogromne zaangażowanie organizatorów – Kuby Piechy i Szymona Jury, którzy oprócz tego, że byli pomysłodawcami przedsięwzięcia, to postarali się o wsparcie licznych sponsorów i pozyskali ciekawe nagrody i gadżety dla uczestników.

Wyniki:

I miejsce – Dawid Cichórz

II miejsce – Szymon Wysogląd

III miejsce – Jakub Adamus

Szczególne podziękowania kierujemy do sponsorów: GEOCENTR, ZOLTAR Arena, Fundacja Legii, R-GOL.com.

Puchar oraz medale ufundowała Rada Rodziców przy ZSP w Bulowicach.

Spółdzielni Uczniowskiej „Promyk” dziękujemy za poczęstunek dla zawodników i kibiców.

Pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się na podobnej imprezie i będzie równie udana.

no images were found

Szkolny Turniej FIFA17

0

W turnieju mogą brać udział tylko uczniowie naszej szkoły, którzy ukończyli 12 lat.

Wycieczka klas 4 do Krakowa!!!

0

Na Wawel, na Wawel

Przyjacielu żwawy!

Podumaj, potęsknij

Nad pomnikiem sławy.

Dzieje twojej ziemi

Na grobowcach czytaj,

Twoich wodzów groby

Uściskiem powitaj!

 

Biorąc sobie głęboko do serca słowa poety, w dniu 3 marca 2015 roku uczniowie klas 4 SP wraz z opiekunami wyjechali do Krakowa na wycieczkę przedmiotową, której najważniejszym celem było zwiedzanie Wawelu – królewskiego grodu nad Wisłą.

(więcej…)

Andrzejki 2014

0

W dniu 29 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa pod hasłem „Niebo i Piekło” organizowana przez Radę Rodziców. Goście bawili się świetnie, humory dopisywały, kostiumy – rewelacja i co ważne – żegnając nas zgłaszali chęć uczestniczenia w przyszłorocznej zabawie.

Na zabawie grał zespół „Samo Sedno” , któremu również dziękujemy.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom, za to że chcieli być z nami na tej zabawie, oraz za ich szczodre serca (i portfele) 😉

Nasza zabawa przyniosła zysk, który postaramy się na pewno mądrze spożytkować.

Zarząd Rady Rodziców pragnie złożyć specjalne podziękowania osobom, którzy swoją pracą przyczyniły się do zorganizowania tak wspaniałej imprezy.

Dziękujemy również tym, którzy przyjęli na siebie trud kierowania całym przedsięwzięciem.

A zatem, do zobaczenia w przyszłym roku…

Praca szkoły w czasie przerwy świątecznej

0

Dyrekcja ZSP w Bulowicach informuje, iż w dniach 22, 23, 29,30 grudnia 2014r. szkoła organizuje zajęcia świetlicowe dla dzieci, których Rodzice mają problem z zapewnieniem im opieki w czasie wolnym od zajęć.

Świetlica pracować będzie w godzinach: 7.30-15.30. Osoby, które chcą skorzystać z tej formy zajęć opiekuńczych proszone są o pobranie ze strony internetowej stosownego oświadczenia (jest ono także do pobrania u Dyrekcji Szkoły).

Prosimy Rodziców, aby pamiętali o przekazaniu stosownego oświadczenia Nauczycielowi, który będzie pełnił dyżur w świetlicy.

 

pdf

 

Powiatowe zawody w szachach

0

W Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu 3 grudnia 2014r. odbyły się powiatowe zawody szkół podstawowych w szachach. W zawodach startowało 6 dziewcząt i 13 chłopców. Chłopcy do rozegrania mieli 7 rund, natomiast dziewczyny 5 rund. Z naszych uczniów udział w zawodach wzięli: Paweł Wróbel, Marcin Dwornik i Maja Bobrowska.

Maja mimo ambitnej walki musiała uznać wyższość swoich rywalek i zajęła 6 lokatę. Lepiej wiodło się chłopcom z naszej szkoły, którzy po 5 rundach byli w czołówce. Marcin już przed ostatnią runda był pewien awansu do zawodów wojewódzkich (3 pierwsze osoby awansowały), natomiast Paweł przegrał 2 ostatnie pojedynki i ostatecznie zajął 9 miejsce. Marcin wywalczył awans z drugiego miejsca.

Zawody wojewódzkie odbędą się w Olkuszu, w lutym lub marcu.

IMG_1037 IMG_1035

admin RSS Feed
Idź do góry