Imprezy i uroczystości

Koncert „Sinfonietta Cracovia”

0

We wtorek w naszej szkole odbył się koncert Orkiestry Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa „Sinfonietta Cracovia”. Usłyszeliśmy m. in. utwory Ignacego Jana Paderewskiego, Krzysztofa Pendereckiego oraz słynne „Cztery Pory Roku” Antonio Vivaldiego.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

0

3 września rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Uroczystą akademię z okazji rocznicy wybuchu II wojny światowej przygotowały panie Inna Dwornik i Magdalena Kaspera.

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

0

W piątek 22 czerwca zakończyliśmy kolejny rok szkolny.

Gala Talentów 2018

0

W czwartek 21 czerwca odbyła się kolejna już „Gala Talentów”, czyli przedstawienie, w którym udział wzięli najlepsi uczniowie naszej szkoły, którzy w mijającym roku szkolnym otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Tegoroczną uroczystość, która przeniosła nas na chwilę w krainę bogów olimpijskich,  przygotowały pani Jadwiga Kliś, pani Agnieszka Stawowczyk, pani Magda Egeman i pani Anna Kuczmierczyk.

Akademia z okazji 3 maja

0

We wtorek 8 maja odbyła się w szkole tegoroczna akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Akademię przygotowali uczniowie klasy 7b pod opieką pani Bożeny Papiernik, pani Anny Kuczmierczyk i pana Jacka wojewodzica.

Dzień Patrona 2018

0

Krótka fotorelacja z Dnia Patrona, który odbył się w naszej szkole we wtorek, 24 kwietnia. Szczegóły, w tym wyniki rywalizacji klas, podamy wkrótce.

Idź do góry