Klasy I – III SP

Moja Mała Ojczyzna

0

W klasach I – III przeprowadzono konkurs plastyczny pt. „Moja Mała Ojczyzna”. Wśród wielu prac wyróżniono następujące rysunki:

Klasy I:
Ia – Julia Łata
Ia – Mikołaj Mydlarz
Ib – Nikodem Ryczek

Klasy II – III:
IIIa – Ola Bielecka
IIa – Kinga Latała
IIb – Izabella Nalborczyk

Wybrane prace zostały wysłane na konkurs plastyczny pt. „Mieszkam w Beskidach” do Świnnej. Wyróżnionym uczniom gratulujemy, życzymy sukcesów i czekamy na ogłoszenie wyników konkursu w Świnnej.

Boże Narodzenie 2018

0

Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną z życzeniami w języku angielskim

0

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia nauczyciele języka angielskiego zorganizowali konkurs na najładniejszą kartkę świąteczną w klasach 1-3. Spośród wielu przepięknie wykonanych kartek, wyróżniono prace następujących uczniów:
Jakub Wolf, klasa 1a
Julia Tobiasz, klasa 1a
Małgorzata Gałysa, klasa 1b
Anna Matyszkowicz, klasa 1b
Martyna Fąferko, klasa 1b
Filip Ochmanek, klasa 2b
Aleksandra Bielecka, klasa 3a
Jakub Sarka, klasa 3a
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Przegląd Piosenki Patriotycznej

0

Uczniowie klas I – III uczcili setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, biorąc udział w Przeglądzie Piosenki Patriotycznej, który odbył się 12.11.2018 w naszej szkole. Wszystkie klasy wzorowo przygotowały się do występu. Były brawa i świetna zabawa.

„Co w Polsce piszczy?”

0

Uczennica klasy 2a, Gabriela Wiśniowska, zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. „Co w Polsce piszczy?”, organizowanym przez Dom Kultury w Kętach z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W konkursie wzięła udział również Kinga Latała (2a). Uczennice przygotowały makiety mapy Polski. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia wszystkich prac konkursowych; wystawa znajduje się w Domu Kultury na 1 piętrze.

Konkurs czytelniczy „Pippi Langstrump”

0

14 listopada w bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy dla klas młodszych ze znajomości dwóch książek Astrid Lindgren : „Pippi Langstrump” i „Pippi Langstrump wchodzi na pokład”. W części pierwszej konkursu dzieci odpowiadały na pytania ustnie, a w części drugiej pisały test, w którym m.in. adresowały kopertę listu napisanego przez Pippi, łączyły w pary niewiarygodne przygody Pippi, rozwiązywały krzyżówkę itp.
Uczestnicy wykazali się wielką znajomością treści książek. Są to prawdziwi miłośnicy czytania. A oto wyniki konkursu:

I miejsce – Kinga Latała kl. IIa
II miejsce – Mateusz Nikiel kl. IIb
III miejsce – Maria Dudziak kl. IIa
IV miejsce – Izabella Nalborczyk kl. IIb

Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci książek, maskotek i dyplomów. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Idź do góry