Klasy I – III SP

Turniej Szachowy Nowa Wieś 2019

0

11 marca w szkole podstawowej w Nowej Wsi odbył się IV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP w Nowej Wsi. Naszą szkołę reprezentował sześcioosobowy zespół w składzie: Konrad Futyma, Mateusz Nikiel, Patryk Gołdyn, Karol Teda, Maksymilian Narza i Wojciech Rydzoń. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim – tempo gry 10 minut na partię dla jednego zawodnika na dystansie 5 rund w trzech kategoriach wiekowych.
Z całego naszego zespołu jedynie najmłodszemu zawodnikowi, Konradowi Futymie, udało się stanąć na podium. Zajął on 3 miejsce w kategorii klas I – III SP. Gratulujemy!

Dzień Bezpiecznego Internetu 2019

0

W poniedziałek, 25 lutego w naszej szkole odbyły się zajęcia profilaktyczne pod hasłem „Bezpieczny internet”. W czasie zajęć uczniowie klas młodszych poznawali zasady bezpiecznego korzystania z internetu. Temat wdrażany był poprzez wspólne śpiewanie piosenki i oglądanie tematycznych filmów. Na terenie szkoły pojawiły się gazetki i hasła tematyczne.

Rusza nabór do klas I szkół podstawowych w Gminie Kęty

0
Ważne informacje dotyczące rekrutacji do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Kęty w roku szkolnym 2019/2020

(więcej…)

Dzień Babci i Dziadka w klasach I – III

0

11.01.2019r. w klasach I – III miała miejsce wielka uroczystość. W ostatnim dniu nauki, tuż przed feriami świętowano Dzień Babci i Dziadka. Pani dyrektor A. Kobielus przywitała zaproszonych gości i złożyła gorące życzenia z okazji nadchodzącego święta. Następnie uczniowie przedstawili piękne jasełka. Ta wspaniała uroczystość sprawiła, że w niejednym oku Babci i Dziadka patrzących na wnuki z zachwytu zakręciła się łezka. Radości było bardzo wiele, a po pięknym występie uczniów Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni do poszczególnych klas na słodki poczęstunek. Tu wnuki złożyły Dziadkom życzenia i wręczyły upominki. Cała uroczystość odbyła się we wspaniałej atmosferze. Po zakończeniu uroczystości szczęśliwi uczniowie wraz z Dziadkami wracali do domu.

Moja Mała Ojczyzna

0

W klasach I – III przeprowadzono konkurs plastyczny pt. „Moja Mała Ojczyzna”. Wśród wielu prac wyróżniono następujące rysunki:

Klasy I:
Ia – Julia Łata
Ia – Mikołaj Mydlarz
Ib – Nikodem Ryczek

Klasy II – III:
IIIa – Ola Bielecka
IIa – Kinga Latała
IIb – Izabella Nalborczyk

Wybrane prace zostały wysłane na konkurs plastyczny pt. „Mieszkam w Beskidach” do Świnnej. Wyróżnionym uczniom gratulujemy, życzymy sukcesów i czekamy na ogłoszenie wyników konkursu w Świnnej.

Boże Narodzenie 2018

0

Idź do góry