Klasy I – III SP

Przydatne numery telefonów

0

Oto kilka numerów telefonów, które mogą być przydatne w sytuacjach kryzysowych:

Policja: 997/112

MOPS Oświęcim: 33/847-90-11, 33/847-90-12

Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”: 801-120-002  

Komenda Rejonowa Policji Oświęcim: 33 4424031 wew 207

POWIATOWY SPECJALISTYCZNY OŚRODEK WSPARCIA DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE I OŚRODEK INTERWENCJI KRYZYSOWEJ w Oświęcimiu:
338474555

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRUM PSYCHOTERAPII „SOBRIETAS” w Oświęcimiu:
33 4446716

PUNKT PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE. OŚRODEK WSPIERANIA RODZINY w Andrychowie:
33 8752429

GOPS w Kętach: 33 845 28 70

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ w Bielsku-Białej: 32 4995600

Babciu, Dziadku żyj sto lat!

0

Mimo iż za oknem chłód i mróz, w serduszkach dzieci zawsze jest gorąco w dniu, gdy obchodzone jest Święto Babci i Dziadka.
22 stycznia w naszej szkole było bardzo radośnie, ponieważ uczniowie klas młodszych gościli swoje ukochane Babci i Dziadków. Pani dyrektor serdecznie przywitała zaproszonych gości. Następnie uczniowie przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności teatralne, muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni Dziadkowie z łezką w oku podziwiali występy swoich wnuków.
Po części oficjalnej miał miejsce słodki poczęstunek oraz wręczenie Babciom i Dziadkom przygotowanych przez uczniów upominków.

Bal Przebierańców w klasach I-III

0

Karnawał to okres zabaw, maskarad i imprez, który przez wiele wieków kojarzony był z wielką radością i zabawą. Tak jest i dziś. Za tradycyjny początek Karnawału uważa się Święto Trzech Króli. Okres ten kończy się we wtorek przed Środą Popielcową.
18 stycznia w naszej szkole odbył się Bal Przebierańców. Uczniowie klas I-III ubrani w przepiękne stroje bawili się w rytmach muzyki oraz brali udział w tanecznych konkurencjach.

„Cicha noc, święta noc…”

0

22 grudnia odbyła się w klasach I – III uroczysta akademia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Opowieść o wydarzeniach w Betlejem, oprawiona w kolędy, wprawiła uczestników przedstawienia w świąteczny nastrój.

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

0

Warsztaty świąteczne to idealna okazja, aby poczuć magię zbliżających się świąt. Dnia 7 grudnia w naszej szkole zorganizowane zostały warsztaty plastyczne dla uczniów klas I – III. Przy akompaniamencie kolęd uczniowie z wielkim zaangażowaniem przygotowywali piękne ozdoby i kartki świąteczne.

WYCIECZKA KLAS TRZECICH DO PORĄBKI

0

W dniach od 27 listopada do 1 grudnia uczniowie klas trzecich spędzili niezapomniany czas na wspólnych zabawach, spacerach oraz  zajęciach połączonych z nauką w Domu Wczasów Dziecięcych w Porąbce.

Idź do góry