Nasze wycieczki

Warsztaty Bożonarodzeniowe Va

0

Uczniowie klasy 5a przygotowując się do świąt Bożego Narodzenia wzięli udział w warsztatach bożonarodzeniowych w Muzeum im. A. Kłosińskiego w Kętach. Tam wysłuchali ciekawego wykładu na temat dawnych tradycji i obrzędów świątecznych. W drugiej części warsztatów dzieci miały możliwość wykazania się swoimi zdolnościami plastycznymi, tworząc własny świąteczny witraż na szkle.

A. Stawowczyk

 

Wycieczka klas 4 do Krakowa

0

20 grudnia klasy IV wyjechały na wycieczkę do Krakowa. Zwiedziliśmy Muzeum Lotnictwa, bawiliśmy się w Klockolandii, a na koniec pospacerowaliśmy po Jarmarku Bożonarodzeniowym na Rynku Głównym. Zziębnięci lecz zadowoleni poczuliśmy magię nadchodzących Świąt.

Wycieczka klas VII do Tarnowskich Gór

0

28 listopada klasy VII wzięły udział w wycieczce do Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach oraz Muzeum Chleba w Radzionkowie.

Wyjazd do Teatru Ludowego

0

8 listopada klasy VII SP oraz klasy II i III GM wyjechały do Teatru Ludowego w Krakowie Nowej Hucie na spektakl pod tytułem „Błysk Rekina”. Więcej o przedstawieniu pod poniższym linkiem.

„BŁYSK REKINA”

Wycieczka klas V do Krakowa

0

Mimo deszczowej pogody wycieczka bardzo udana. Zwiedziliśmy krakowskie zoo i Ogród Doświadczeń im. Stanisław Lema.

Wycieczka klas 6 do Warszawy

0

5 i 6 czerwca klasy szóste gościły w stolicy. W czasie dwudniowej wycieczki zwiedziliśmy m.in.: Zamek Królewski, Stare Miasto, Muzeum Powstania Warszawskiego, Sejm i Senat Rzeczypospolitej Polskiej, Łazienki Królewskie, Stadion Narodowy i Pałac Kultury i Nauki. Udało nam się również przejechać metrem.

Idź do góry