Nasze wycieczki

Wycieczka klas 8 do Korzkwi

0

Na zakończenie swojej nauki w ZSP klasy ósme spędziły 3 dni w ośrodku harcerskim w Korzkwi. Gra terenowa, paintball, wycieczka do Ojcowskiego Parku Narodowego, warsztaty z robienia pizzy, nauka budowy szałasów i ogromna ilość komarów to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na nas na tej wycieczce.

Wycieczka klasy 5c na Klimczok i Szyndzielnię

0

5 czerwca klasa 5c wybrała się na wycieczkę po górach Beskidu Śląskiego. Zdobyliśmy szczyt Szyndzielni (kolejką) i Klimczoka (na własnych nogach). Po wizycie w schronisku i ognisku z kiełbaskami w drodze powrotnej wstąpiliśmy jeszcze na parę chwil do Bielska – Białej.

Wycieczka klas 3 gimnazjum do ośrodka H2O w Kiczycach

0

W dniach 29-30.04 klasy 3 gimnazjum odwiedziły ośrodek w Kiczycach. Przez dwa dni uczniowie przeżyli niesamowite przygody. Biegali po lesie, rozwiązywali zadania wymagające współpracy w grupie, komunikacji oraz wzajemnego zaufania. Te dwa dni pokazały, że klasy 3A i 3B żyją w przyjaźni i wszyscy się ze sobą super dogadują. Aż żal, że nauka w gimnazjum dobiega już końca, ale jako wychowawcy wierzymy, że zawarte w szkole przyjaźnie przetrwają na całe życie.

Wycieczka klas 7 do Warszawy

0

W dniach 6 – 8 maja klasy 7 zwiedzały stolicę. Pałac Kultury i Nauki, Muzeum Powstania Warszawskiego, Park Łazienki, Stadion Narodowy czy Stare Miasto to tylko niektóre z miejsc, które udało nam się zobaczyć.

Wizyta w Apilandii

0

W dniu 7 grudnia klasa 2a wybrała się na wycieczkę do Apilandii. Uczniowie wzięli udział w warsztatach, zwiedzili interaktywną wystawę o życiu pszczół oraz … spotkali Świętego Mikołaja 😉

Wycieczka klas IIGM do Warszawy

0

W dniach 11 – 13 czerwca klasy drugie gimnazjum pod opieką pań: Anny Dybał, Renaty Martyniak oraz Anny Jakubowskiej udały się na trzydniową wycieczkę do stolicy. Były to wspaniałe dni cudownej pogody, w czasie których uczniowie cieszyli się czasem wolnym od szkoły i codziennych obowiązków, ale przy okazji dowiedzieli się bardzo dużo na temat historii i kultury naszego narodu. Najbardziej przypadło im do gustu Centrum Nauki Kopernik, gdzie samodzielnie przeprowadzili wiele zaskakujących doświadczeń. Olbrzymią ilość emocji wzbudził również Stadion Narodowy, gdzie niejeden z naszym przystojnych chłopaków mógł poczuć się jak gwiazda piłki nożnej. Wieczory minęły uczniom na kąpieli w hotelowym basenie, jacuzzi, a także rozmowach z kolegami. W drodze powrotnej poznaliśmy talent muzyczny naszych uczniów. Trasa minęła nam na śpiewie wszystkich hitów ostatniego roku. Pan kierowca i pani pilot byli pod wrażeniem wzorowego zachowania naszej bulowickiej młodzieży…
Myślę, że niejeden z uczniów powróci jeszcze kiedyś do stolicy naszego kraju, bowiem jak mawiał Leopold Tyrmand: „Chyba nie ma na świecie takiego miasta, tak właśnie jak niepowtarzalne nigdzie indziej są warszawskie wiosenne zapachy, nastroje, uczucia i myśli. I dlatego nie mówcie nam o wiosnach paryskich czy wiedeńskich! Nam, którzy wiedzą, czym jest, czym potrafi być warszawska wiosna”.

Idź do góry