Sklepik Szkolny

Uwaga! Uwaga! Super promocja!!!

0

Zapraszamy do sklepiku szkolnego w celu zakupu zdrowej żywności!!! W naszej ofercie smaczne kanapki, krakowskie obwarzanki, zdrowe soczki i batoniki musli.

W najbliższym tygodniu promocja na sok Kubuś Witamini w cenie 1,20zł!!!
Serdecznie polecamy!!!

W naszej ofercie już niedługo artykuły papiernicze!!! Z nami nie będziesz się martwił, że znowu zapomniałeś cyrkla na matematykę albo papieru kancelaryjnego na język polski!!!

Odznaka dla „Promyka” w Bulowicach

0

W dniu 7 grudnia 2013 w Krakowie odbyło się uroczyste podsumowanie pracy Spółdzielni Uczniowskich  przez Fundację Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej. Podczas imprezy zostały  wręczone odznaczenia oraz dyplomy. Spółdzielnia Uczniowska  „Promyk” w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bulowicach została doceniona za wieloletnie zasługi dla spółdzielczości odznaką Krajowej Rady Spółdzielczości.
„Zaczęło się zwyczajnie, skromnie w małej szafie stojącej w sali lekcyjnej” – tak początki istnienia sklepiku i spółdzielni uczniowskiej wspomina pani Ludwika Smyrak, wieloletnia opiekunka organizacji. Spółdzielnia Uczniowska „Promyk” istnieje z kilkuletnią przerwą od 1959 roku angażując młodzież  w przedsiębiorcze działania,  ucząc  samodzielności, demokracji i współodpowiedzialności, tak potrzebnych potem w dorosłym życiu. Obecnie opiekunem spółdzielni jest pani Anna Jakubowska i  pani Aleksandra Skrudlik. Spółdzielnia Uczniowska „Promyk” działająca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bulowicach odgrywa znaczącą rolę w rozwoju dzieci i młodzieży w ich spółdzielczym wychowaniu. Oprócz postaw przedsiębiorczych wyrabiamy również u naszych uczniów postawy proekologiczne. Uczestniczymy w akcjach „Góra Grosza”, zbieranie nakrętek oraz segregacja śmieci. Współfinansujemy nagrody dla wolontariuszy, członków spółdzielni , a także nagrody  w  konkursach organizowanych na terenie naszej szkoły. Dzięki naszej działalności udało nam się sfinansować zakup aparatu fotograficznego dla szkoły, sprzętu sportowego, strojów dla zespołu tanecznego, książek do biblioteki oraz opłacenie domeny internetowej szkoły.
Cieszymy się że zadania które zrealizowała Spółdzielnia Uczniowska „Promyk” przez te wszystkie lata zostały zauważone i docenione,  mamy również nadzieję że jeszcze wiele nowych wyzwań przed nami. Najważniejszym jednak elementem w działalności spółdzielni  to możliwość rozwijania u dzieci i młodzieży umiejętności dobrego gospodarowania, szacunku dla uczciwie zarobionych pieniędzy, a przede wszystkim zespołowej pracy i zbiorowej zaradności.

Aleksandra Skrudlik

opiekun SU „Promyk”

Co w sklepiku …?

0

Sklepik Szkolny „Promyk” zaprasza na zakupy artykułów papierniczych w wyjątkowo niskich cenach:
taśma klejąca – 0,70zł
cienkopis – 2,30zł
ołówek – 1,10zł
długopis – 1,10zł
linijka, ekierka, kątomierz – 1zł
korektor – 4zł
cyrkiel – 2,80zł
strugawka – 1,80zł
gumka – 1,40zł
flamastry – 8zł
pędzel – 0,60zł
kartka papieru ksero – 0,05zł
papier kolorowy – 1,80zł
blok rysunkowy – 1,80zł
blok techniczny – 1,80zł
blok techniczny kolorowy – 2,90zł
teczka z gumką – 1,20zł
klej w sztyfcie – 2zł
nożyczki – 2,90zł
zeszyk 16k – 0,70zł
zeszyt 32k – 1,40zł
zeszyt 96k – 2,90zł
papier kancelaryjny – 0,10zł

Zapomniałeś przyborów na lekcję – nie martw się. Pędź do sklepiku !!! 😉

Zapraszamy do sklepiku

0

Spółdzielnia Uczniowska „Promyk” zaprasza wszystkich uczniów do dwóch działających w Szkole sklepików: w Gimnazjum na drugim piętrze i w Szkole Podstawowej w holu na parterze. Od jutra w obu sklepikach będzie można kupić nowe artykuły – słodkie pieczywo.

Ceny:
drożdzówki duże i pączki: 1,40zł
drożdżówki francuskie: 1,90zł
drożdżówki mini: 0,80zł
jagodzianki: 1,40zł
paluch słodki: 0,60zł
pizza z serem: 1,80zł

Życzymy SMACZNEGO !!!

Idź do góry