Informacje

Realizacja V edycji programu „Razem z Grupą – Dbam o zdrowie”

0

W roku szkolnym 2018/2019 na terenie naszej szkoły zrealizowano projekt Grupy Kęty mający na celu propagowanie zdrowia. Opiekunem projektu został pracownik pracownik Aluprof S.A w Bielsku – Białej. Bezpośrednim celem projektu było wczesne wykrywanie i niwelowanie wad wymowy oraz wspomaganie i usprawnianie aparatu artykulacyjnego dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Otrzymany przez naszą placówkę grant został przeznaczony na zakup pomocy do ćwiczeń oddechowych oraz specjalistycznych lusterek logopedycznych. Poprzez środki dydaktyczne zakupione z programu “Razem z Grupą” normą stanie się stosowanie ćwiczeń oddechowych oraz gimnastyki buzi i języka podczas codziennych zajęć przedszkolnych oraz edukacji wczesnoszkolnej realizowanych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Bulowicach.
Serdecznie dziękujemy wolontariuszom: Kacprowi Palce i Radkowi Matusiakowi za pomoc w organizacji oraz grupie przedszkolnej – Krasnoludki, która pod opieką wychowawcy pani Marty Babik zaprezentowała działanie wszystkich gadżetów i będzie je stosować w codziennej terapii podczas zajęć.

Informacja dotycząca rekrutacji do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Kęty w roku szkolnym 2019/2020

0
Ważne informacje dotyczące rekrutacji do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Kęty w roku szkolnym 2019/2020

(więcej…)

Boże Narodzenie 2018

0

Andrzejki 2018

0

Rada Rodziców oraz Dyrekcja ZSP serdecznie zapraszają na zabawę andrzejkową. Szczegóły na plakacie:

Dni adaptacyjne w przedszkolu 2018

0
Informujemy, że tegoroczne dni adaptacyjne w naszym przedszkolu odbędą się w dniach od 27 do 29 sierpnia w godzinach od 8:00 do 16:00. Serdecznie zapraszamy!

Rekrutacja do przedszkoli i klas pierwszych SP w gminie Kęty 2018

0

5 marca 2018 r. rozpocznie się rekrutacja do przedszkoli oraz klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Kęty na rok szkolny 2018/2019. Szczegóły naboru znajdują się na stronie InfoKęty oraz na specjalnie przygotowanych stronach rekrutacyjnych: przedszkole i szkoła podstawowa.
Linki do stron rekrutacyjnych będą również widoczne w trakcie trwania naboru po prawej stronie naszej witryny.

Idź do góry