Informacje

Informacja dla przedszkola

0
Drodzy Rodzice,
Na stronie głównej przedszkola zamieszczamy propozycje zabaw, ćwiczeń i karty pracy dla dzieci z poszczególnych grup przedszkolnych. Zachęcamy do wspólnego spędzenia czasu.

Rekrutacja do przedszkoli i szkół podstawowych 2020

0

Rozpoczyna się tegoroczny proces rekrutacyjny do przedszkoli i szkół podstawowych w gminie Kęty. Najważniejsze informacje znaleźć można w poniższych linkach.

Artykuł dotyczący rekrutacji do przedszkoli:

http://www.kety.pl/Informacja-dotyczaca-rekrutacji-do-przedszkoli-prowadzonych-przez-Gmine-Kety-14862.html

Artykuł dotyczący szkół podstawowych:

http://www.kety.pl/Informacja-o-naborze-do-klas-I-szkol-podstawowych-w-Gminie-Kety-14863.html

Klauzula informacyjna dotycząca ochrony danych osobowych:

KLAUZULA

Dni adaptacyjne 2019

0

Dyrekcja Zespołu Szkolno – Przedzkolnego w Bulowicach informuje, iż w dniach 28, 29 i 30 sierpnia 2019 roku odbędą się dni adaptacyjne w przedszkolu w godzinach id 8:00 do 16:00.

Realizacja V edycji programu „Razem z Grupą – Dbam o zdrowie”

0

W roku szkolnym 2018/2019 na terenie naszej szkoły zrealizowano projekt Grupy Kęty mający na celu propagowanie zdrowia. Opiekunem projektu został pracownik pracownik Aluprof S.A w Bielsku – Białej. Bezpośrednim celem projektu było wczesne wykrywanie i niwelowanie wad wymowy oraz wspomaganie i usprawnianie aparatu artykulacyjnego dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Otrzymany przez naszą placówkę grant został przeznaczony na zakup pomocy do ćwiczeń oddechowych oraz specjalistycznych lusterek logopedycznych. Poprzez środki dydaktyczne zakupione z programu “Razem z Grupą” normą stanie się stosowanie ćwiczeń oddechowych oraz gimnastyki buzi i języka podczas codziennych zajęć przedszkolnych oraz edukacji wczesnoszkolnej realizowanych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Bulowicach.
Serdecznie dziękujemy wolontariuszom: Kacprowi Palce i Radkowi Matusiakowi za pomoc w organizacji oraz grupie przedszkolnej – Krasnoludki, która pod opieką wychowawcy pani Marty Babik zaprezentowała działanie wszystkich gadżetów i będzie je stosować w codziennej terapii podczas zajęć.

Informacja dotycząca rekrutacji do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Kęty w roku szkolnym 2019/2020

0
Ważne informacje dotyczące rekrutacji do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Kęty w roku szkolnym 2019/2020

(więcej…)

Boże Narodzenie 2018

0

Idź do góry